Nano Porselen Su Arıtma Cihazı Su Filtresi

  • Ürün Kodu: tgidiyor70638688
  • Barkod: mrk0000005238
  • Marka: SkyGO
  • Kategori: TV Ürünleri
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 65,80 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Musluk suyunda şebeke borularından ve bina borularından doayı oluşan tortu , pas ve gözle görülemeyen mikro tanecikleri süzmek için nano porselen su arıtma cihazını kullanmalısınız. Nano su filtresi musluk suyunu daha temiz bir şekilde kullanmanızı sağlar . Mutfak musluğunuzda yıkadığınız meyve, sebze, yemeğe kullandığınız su ile birlikte şehir şebeke boruları ve bina borularının zamanla oluşturduğu pas ve tortuları yememek için nano porselen su arıtma cihazı su  filtresi kullanmalısınız.Yüksek teknoloji ürünü nano porselen ve Nano KDF filtreli su filtresi, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler süzülür.İkinci filtre olan Nano KDF ise su içindeki ağır metalleri ve bakterileri ayrıştırır.Filtrenizi ayda bir defa açıp temizlediğinizde filtrede biriken tortu ve pas taneciklerine inanamayacaksınız.Şehir şebekesinden zamanla gelen su zamanla temizliğini yitirerek sağlıksız bir hal almaktadır. Ne İşe Yarıyor:    Nano Porselen Su Arıtma cihaz ile suyunuzdan    Tortu, kum, çamur,    Askıda katı madde,    Bulanıklık, renk, koku ve kötü tat,    Parazit ve parazit yumurtaları,    Nano Porselen su arıtıma cihazları ayrıştırır ve suyu kaliteli hale getirir.Ürün Özellikleri:     Montajı kolaydır.     Her tip musluğa uygun adaptörü vardır.     Yeni teknoloji filtreler sayesinde devasa filtrelerle aynı işi görür.     Kullanım ömrü yüksektir, ayda 1 defa temizlenerek yaklaşık 4 yıl dayanır. (Normal ev kullanımına göre)     Üstündeki mini vanayı sağa veya sola çevirerek filtreyi kolayca aktif veya pasif hale getirmek mümkündür.     Kiri Pası Kumu Çamuru Tortuyu Engeller     Kolay ve Pratik Montaj     Ağır Metal ve Bakterileri EngellerPaket İçeriği:    1 adet Nano Porselen Su Filtresi
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer siparişi saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...