Logıtech C270 Hd Dahili Mikrofonlu Webcam 960-001063

  • Ürün Kodu: bio_7447
  • Barkod: mrk0000010649
  • Marka: LOGITECH
  • Kategori: Webcam
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 330,31 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Teknik özellikler:rÖnerilen sistemde HD görüntülü görüşme (1280 x 720 piksel) rGörüntü yakalama: En çok 1280 x 720 piksel rFotoğraflar: En çok 3.0 megapiksel (yazılım iyileştirilmiş halde) rLogitech RightSound™ teknolojisine sahip yerleşik mikrofon rHi-Speed USB 2.0 onaylı (önerilir) rEvrensel klips dizüstü bilgisayarlarda, LCD veya CRT monitörlerde kullanılabilirrrHD 720p ile görüntülü görüşme yapmak çok kolay. Logitech Vid™ HD dahil olmak üzere çoğu anında mesajlaşma uygulamasıyla uyumludur.rrHD görüntülü görüşmelerirÇoğu anında mesajlaşma uygulaması ve Logitech Vid™ HD'de 720p görüntülü görüşme imkanına sahip olacaksınız.rrLogitech Vid™ HD dahildirrSiz ve konuşmak istedikleriniz için görüntülü görüşme ücretsiz, hızlı ve kolay. Web kameranızın kurulumunda yerleşik olarak bulunacağından görüşmeye hemen başlayabilirsiniz.rr3 megapiksel ekran görüntüsürGörüntülü görüşmeye (yazılım iyileştirilmiş halde) vaktiniz olmadığında ekran görüntüsünü çekmek daha kolay olacaktır.rrÜcretsiz görüntü düzenleme yazılımırLogitech, yeni Logitech web kameranızda MAGIX™ Photo Manager 9 ve MAGIX™ Video Easy sunmak üzere MAGIX ile iş birliği yaptı. Üstelik ücretsiz.*rrRightSound™ teknolojisine sahip yerleşik mikrofonrArka plandaki rahatsız edici sesleri duymadan net görüşmeler yapabilirsiniz.rrAnında mesajlaşma uyumluluğurSkype™, Windows Live™ Messenger, Yahoo!® Messenger, AOL® Instant Messenger (AIM®) ve yaygın olarak kullanılan diğer anında mesajlaşma uygulamalarıyla uyumlu olarak çalışır.rrRightLight™ teknolojisirGörüşme sırasında görüntüyü otomatik olarak ayarlar, böylece loş ışıkta bile çok iyi görünebilirsinizrrrrr
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer siparişi saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...