Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

 

Marktuso.com un (Tuna Ticaret İnternet Hizmetleri) Gizlilik Politikası Aşağıda Belirtilmiştir, marktuso.com'u Ziyaret Ederek Aşağıdaki Şartları Ve Kuralları Uygulamayı Kabul Etmiş Sayılmaktasınız. 

Sitemizde Yer Alan Her Türlü Bilgi, Içerik, Ürün Ve Müşteri Yorumları Veya Üyeler Tarafından Siteye Eklenmiş Olan Içerikler De Dahil, Düzenlenmesi Ve Kısmen/Tamamen Kullanımı Konusunda (Bir Sözleşme Ile Üçüncü Şahıslara Ait Olanlar Hariç) Tüm Fikri-Sınai Haklar Ve Mülkiyet Hakları marktuso.com'a Aittir. 

Müşteri Tarafından Sitede Yayınlanmasına Izin Verilen Tüm Yazı, Resim, Video Gibi Içerikler Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır. 

Marktuso Üyelik Sırasında Veya Daha Sonraki Süreçlerde Sizden Bazı Kişisel Bilgiler Talep Edebilir, Bu Bilgilerin Diğer Üyelerin Göremeyeceği Ve Ulaşamayacağı Şekilde Korunması Ve Güvenle Saklanması Için marktuso.com Tüm Önlemleri Almaktadır, Bilgi Alınan Tüm Sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası Ile Korunmaktadır. 

Tüm Online Kredi Kartı Işlemleri Ve Onayları Tarafımızdan Bağımsız Olarak Ilgili Banka Ve Benzeri Kart Kuruluşlarınca Online Olarak Aranızda Gerçekleştirilmektedir, Marktuso PCI Standartlarına Her Daim Uyum Sağlayarak Gereken Tüm Güvenli Ödeme Standartlarını Sağlamaktadır. 

Kayıtlı Bilgiler Yasal Düzenlemelerin Öngördüğü Sorumluluklar Çerçevesinde Ilgili Kuruluşlara Açıklanabilir. Ayrıca Üyelikleri Ve/Veya Alışverişleri Sırasında Vermiş Oldukları Iletişim Bilgileri (Telefon, Adres, E-Mail Vs) Ve Diğer Kişisel Bilgiler Sitemize Üyelik Işlemlerinizin Yapılması, Güncellenmesi, Muhtelif Ürün/Hizmetlerin marktuso.com ve Iş Ortakları Ve Tedarikçileri Tarafından Verilebilmesi/Satımı, Ürün/Hizmet Ücret-Masrafı Tahsilatları Ve Çeşitli Tanıtım, Reklam, Promosyon, Iletişim, Satış Ve Çeşitli Uygulamalar Için Süresiz Olarak Kayda Alınabilir, Marktuso Ve Belirtilen Kuruluşlar Nezdinde Saklanabilir, Işlenebilir, Gerekli Görülen Hal-Yer Ve Zamanda Paylaşılabilir Ve Kullanılabilir. İade Durumunda Müşterinin Ürünler Için Fatura Ibraz Etmesi Zorunludur. 

Marktuso.com sadece Türkiye Cumhuriyeti Sınırları Içerisine Gönderim Yapılmaktadır. 

Sipariş Ön Bilgilendirme Formu Ve Mesafeli Satış Sözleşmesi marktuso.com dan Yapılacak Her Alışveriş Sırasında Görülebilecek Ve Geçerli Olacaktır. 

Marktuso Belirli Dönemlerde Müşteri Izinleri Alınmış Ve Segmente Edilmiş Hedef Kitlelerine E-Posta, Sms Ve Diğer Yöntemler Ile Pazarlama Ve Bilgi Mesajları Gönderebilir, Bu Mesajları Almak Istemiyorsanız Email Içerisindeki Üyelikten Ayrıl Linkine Tıklayarak Eposta Listesinden Çıkabilirsiniz. 

Gizlilik Politikamız Ile Ilgili Her Türlü Soru Ve Öneriniz Için Sitemizdeki Iletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz. 


Ünvan : TUNA TİCARET ALİ KEMAL SOYLU

Fatura Adresi : İSTİKLAL MAHALLESİ KUZEY SOKAK NO:4 K:3 D:9  ÜMRANİYE / İSTANBUL
                ALEMDAĞ VERGİ DAİRESİ   239 385 110 80


Telefon : 0850 532 86 15  (Whatsapp Destek Hattı) 

E-Posta : info@marktuso.com

Yükleniyor...